| Ric08 a întrebat:

Cum postez o melodie pe youtoube

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont!

| balintsebastian a răspuns:

Tre sa ai cont... daca ai dai ulpoad si il pui pe youtoube

| DeleteAccount a răspuns:

Ca sa postezi o melodie pe youtube trebuie sa o ai intr-un format video si pe urma sa intri in contul tau youtube si sa dai upload happy

| bunny112 a răspuns:

Intri pe youtube,apesi in stanga sus pe creati un cont dai un nume canalului tau, apoi te conectezi, si langa chenarul unde scrii ce melodie vrei scrie Incarcati sau Upload. apesi acolo si incarci un video din pc-ul tau.

| Elise_1052 a răspuns:

Pai ca sa postezi o melodie pe you tube trebuie sa iti faci cont.

| Marijuana187 a răspuns:

Intri in cont=>Upload si acolo completezi tot.si sa incarci si videoclipul;

| xt9000 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont. dupa ce il faci poti da uploundsi o poti pune

| danigandestedestept a răspuns:

Iti faci cont apoi o sa iti sara in ochi cate posibilitati ai tongue:p funda

neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Cum incarci un videoclip! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'') Bafta!

| jojolik15 a răspuns:

Iti faci cont pe youtube apoi dai clik pe ''Incarcati,, si gata

| paulina12 a răspuns:

Pai intai trebuie sa iti faci cont si dupa dai pe upload si atunci ati alegi melodia care vrei sa o postezi si gata

| WalterWhite a răspuns:

Iti faci cont pe youtube si dupa aia urmezi unde scrie sa urci videoclip.

| Sperman a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai cont pe You Tube, daca nu sti cum sa faci uite aici un tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=VivN63wwKlY
Dupa care uploadezi melodia, video-ul dorit, daca nu sti sa faci asta ai aici un alt tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=4mkYhT_R4i0

| DarinaLove a răspuns:

Nu se poate o melodie normala fara un videoclip
trebuie videoclip (mp4, nu mp3 adica) si postezi sus scrie upload (in engleza) sau daca ai in romana(incarca)
ps trebuie sa ai cont, si ca sa ai cont pe youtube iti trebuie si cont pe google