| mezeicristina33 a întrebat:

Cum pot construi ceva la sat altfel incat clientii sa vina si din oras sau alte orase in acel sat!? dati mi exemple si argumentati alegerea facuta! dau funda!

7 răspunsuri:
| mezeicristina33 explică:

Nu mai, e un concurs, sa construiesc pe o foaie, un fel de schite, si trebuie sa fac un ppt.ca si tine, de exemplu trebuie sa faci pentru un concurs un hotel, il faci tu ti l imaginezi ma intelegi? o cofetarie

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mezeicristina33):

A ok

| AnastasiaK a răspuns:

Construiesti o biserica, aduci o icoana d-aia care plange si nise moaste "facatoare de minuni" si o sa-ti vina toata Romania in satul respectiv (nu chiar, dar o mare parte). Problem solved! Acum, am si eu o intrebare: asta e pentru vreo tema la scoala sau?

| mezeicristina33 explică (pentru AnastasiaK):

Un concurs

suntserios
| suntserios a răspuns:

O piscina... lumea de la oras ar veni la o piscina undeva intr-un peisaj rural unde e liniste si pace sa se relaxeze

| Lostlyric a răspuns:

O pensiune, daca satul respectiv ar avea potential turistic mare sau sezonier. Un depozit, daca satul e la periferia unui oras. Un magazin cu produse locale, daca satul are in proximitate o padure (ciuperci, fructe de padure, alune etc).