| stefanuti a întrebat:

Cum pot sa creez aspectul meu pe hi5 avand poza mea?

4 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Intri pe hi5, la tine la profil.
Si sub poza apar urmatoarele. :

Oferă un cadou
Editare profil
Cum vede altcineva?
Modifică aspectul
Eliminare aspect
Invită prieteni
Adăugare aplicaţii

iar tu dai click pe a 4-a optiune, pe "modifica aspectul"
sus in dreapta gasesti : Aspecte create de mine... si Creeaza un aspect pentru profil.
Tu dai click pe a doua. " creeaza un aspect pentru profil"

la nume trebuie sa scrii o denumire a pozei
apoi dai click pe browse si selectezi poza pe care o doresti( ai grija sa nu fie prea mare poza, pentru ca atunci nu va merge)
ii setezi pozitia, atasarea.etc.
iar la sfarsit dai examinare ca sa vezi daca iti place cum a iesit.
dai "return " si pe urma Salvare.
Succes:*

| mariuca a răspuns:

Pai te duci in profil dai link url te duci in profil si dai 3 sau a 4 chestie de la profil de sub poza ta

| maria_2128 a răspuns:

Ceea ce a spus cioko19 este putin mai complicat si pentru asta ai nevoie de niste dimensiuni care se incadreaza exact. Uite o metoda mai simpla:

Sub poza de profil ai urm optiuni:
Oferă un cadou
Editare profil
Cum vede altcineva?
Adaugă un aspect la profil
Particularizare profil
Invită prieteni
Adăugare aplicaţii.

Alege "Particularizare profil", iar la 'Adresa imaginii de fundal:' scrie URL-ul pozei pe care o vrei ca img de profil happy
[URL-ul pozei se afla in felul urmator: te duci pe poza dorita si deasupra ai ai urm. optiuni:
Marcare prieteni
Setare ca fotografie de profil
Afişare linkuri pentru fotografii
Partajează fotografia
Ştergere fotografie
Oferă un cadou.

Alege 'Afisare linkuri pentru fotografii' si ultimul cod este 'Adresa' pozei. Pe acela il copiezi. happy ]
Sper sa-ti fie de folos! Bafta! peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi merge deloc in niciun fel