| AnkaOfficial1 a întrebat:

Cum se face cont pe Google? SI cum iti pui imagine de fundal?

Răspuns Câştigător
| Nicholas a răspuns:

Buna. Intri pe Google si partea dreapta sus apare " Conectati-va". Alegi acea optiune si iti vor aprea urmatoarele: Email:... si Parola:... Inserezi emailul si parola si treci mai departe. De restul iti dai si tu seama. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, am gasit un site unde iti arata cum se face un cont de google http://www.tutorialepc.info/......ile-google

| Cristi3110 a răspuns:

Iti faci pe iGoogle

| Petrica1699 a răspuns:

Acolo sus iti apare conectativa dai acolo si pe urma daca nu ai iti zice acolo sus creatica un cont sau jos nu mai stiu

| Petrica1699 a răspuns:

Deci dai acolo sus unde zice conectativa dai acolo si daca nu ai iti apare sus sau jos creativa un cot pe coogle