| Sebi200000 a întrebat:

Cum traiesc oameni din venetia? Unde traiesc acestia? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Oamenii din vetia traiesc in case doar ca in loc de strazi si trotuare ei au canale cu apa. Si merg la scoala la fel ca tine doar ca in loc de masina folosesc barca.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In case, unde altundeva crezi ca traiesc?

| T0T a răspuns:

In locuinte pe apa...Frumos...

| Sebi200000 explică (pentru T0T):

Cel mai bun raspuns... bravo

| T0T a răspuns (pentru Sebi200000):

Merci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orasul Venetia e de fapt format din o suta si ceva de insulite, care sunt legate intre ele prin cateva sute de poduri, asa ca poti sa mergi fara probleme si pe jos, mai ales ca nici nu e foarte mare.