| Sebi200000 a întrebat:

Cum traiesc oameni din Venetia? Vreau un raspuns detaliat! Va rog mult!

8 răspunsuri:
| carnita a răspuns:

Cu mancare si apa

| Sebi200000 explică (pentru carnita):

Am cerut un raspuns concret in pu....la mea

| carnita a răspuns:

Cu futai apa si mancare!

| Pardelian a răspuns:

Cu stres griji si probleme

| SzidySzidonia a răspuns:

Cum sa traieasca? Ca si noi, cu ce difera Venetia? Ma rog diferalaughing dar totusilaughing

| Pardelian a răspuns (pentru SzidySzidonia):

Aia traiesc in Italia si vb italiana a si au salarul in euro

| SzidySzidonia a răspuns (pentru Pardelian):

A ajuns si Italia cum a ajuns, cu tiganii nostri pe acolo, italiana e o limba destul de urata, parerea mea, singurul avantaj este ca primesc salarul in Euro, si puina gramatica n-ar strica.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

In Veneția "străzile" sunt inundate, iar oamenii circula cu bărci. Mai multe găsești pe Google.