| marett16 a întrebat:

Cum va spalati pe dinti?

Răspuns Câştigător
| rudragos a răspuns:

E o intrebare foarte buna. Sincer. Nu este suficient sa folosesti doar periuta (nu cred ca vrei sa explic cum se foloseste), pentru ca indiferent cat de mult o vei utiliza nu poate sa curete intre dinti, de aceea recomand si ata dentara. Daca nu ai rabdare sa folosesti periuta simpla mai recomand si periuta electrica (nu e foarte scumpa) care poate curata mai repede si chiar mult mai bine mai ales maselele(care sunt mai greu de curatat cu periuta normala). Mult succes si vizite cat mai putine la stomato.

12 răspunsuri:
| vibe_9780 a răspuns:

Cu periuta

| Jello a răspuns:

Sus si jos

sus jos laughing)

| Liviu_2320 a răspuns:

Cu periuta de dinti, cu pasta de dinti si clatim gura cu apa rolling on the floor

| Doloresidk a răspuns:

Cu periutza si cu pasta de 3 ori pe zi laughing
Tu?

| Rucky a răspuns:

Ca oamenii laughing

Răspuns utilizator avertizat
| visadi a răspuns:

Eu ma spal cu mana(nu am bani de periuta). Imi dai tu? Si apropo, nu mai puneti intrebari idioate!

| Andreias22 a răspuns:

Primul pas luam periuta de pe chiuveta
al doilea pui pasta (iei pasta ii deschizi capacul si apesipe tub, dar ai grija sa pui pasta pe periuta)
apoi o duci la gura
incepi sa freci (sus-jos, dreapta-stanga)
Ai grija sa nu inghiti periuta!
o iei din gura (periuta) si o clatesti
apoi o pui la loc
te clatesti si tu in gura si gata te-ai spalat! fa-o de cel putin 2 ori pe zi
imi pare rau ca nu poti sa te speli pentru ca esti handicapata
sper ca te-am ajutat!

(mesajul care il trimit prin acest raspuns este sa nu mai puneti intrebari prostesti)

| ZUzulikii a răspuns:

Ce intrebare idioatalaughingrolling on the floor
Cum sa ne spalam pe dinti ca oamenii vb lu Ruckylaughing)
Hai ca esti dusahappy

| aLixx a răspuns:

Pun pasta de dinti pe periuta. si dau in sus si-n jos, in sus si-n jos. apoi iau apa-n gura, clatesc si scuip.laughing). foarte dificil.

| yoo23 a răspuns:

Vad ca autoarea intrebarii a dat stupid la toate raspunsurile. da' ce intrebare stupida e aia mai? Cum ai putea sa te speli pe dinti? Cu mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radem, glumim, ne credem destepti; sa zica fiecare cate carii sau cat de retrasa este gingia pe dintii lor.