| Ion_Lucian_1945 a întrebat:

Voi cat de des va spalati pe dinti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

De cate ori ies din casa ma spal pe dinti.Si o data cand nu ies din casa dimineata.

| Ion_Lucian_1945 explică (pentru dannys):

Asa fac si eu.Este bine sa iti mentii igiena orala la punct! Meriti FUNDA!

| dannys a răspuns (pentru Ion_Lucian_1945):

Multumesc mult

4 răspunsuri:
| UzOm a răspuns:

După ce mănânc de dimineață și seara după ultima masă.

| fran123456 a răspuns:

Dimineata, seara si când ies din casa