| KorinaKory a întrebat:

Va spalati des pe dinti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cludiii a răspuns:

Ce intrebare stupida rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Dimineatsa + de fiecare data cand ies din ksa. Seara mi-e lene si folosesc doar apa de gura, e un fel de desert al spalatului pe dintsi big grin
Si pe langa astea mai am un pachet de Orbit mereu la mine happy

| ElenaErika a răspuns:

laughing de cate ori e nevoie.laughing de obicei de 4-5 ori pe zirolling on the floor

| AlinnutSsa a răspuns:

Poi pana acum nu prea...

Dar de la un timp da. dimineata-seara

+ca am pasta Blan-da-med 3d white luxe periuta oral b si apa de gura colgate plax

tu?

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Normal!surprise
nu este ceva greu sau costisitor, si prinde si foarteee bine spalatu' pe dintilaughing mai ales pentru cei care manancaa multe dulciurii!big grinbig grin

| nuta a răspuns:

Normallaughing)
cui i-ar placea sa iti vada dintii plini de 'branza'?rolling on the floor)

| iulvas a răspuns:

DA cam de trei ori pe zi in special dupa fiecare masa!