| Amiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cum vi se pare Austria? Cei care ati trecut pe acolo ce impresii v-au lasat, cum este clima, oamenii, preturile?big grin

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Nu am fost eu, a fost un var de-al meu.
Mi-a spus ca a ramas masca : nu erau deloc gunoaie pe jos, femeile erau foarte frumos imbracate, decent si nu purtau tocuri decat seara.
Si in trafic nu se comportau agresiv, ba chiar aproape ca nu se claxona.
Preturile sunt acceptabile, sunt oameni prietenosi si ordonati...batting eyelashes

6 răspunsuri:
| vipera12 a răspuns:

EU am trecut cu echipa pe acolo

| zw33ty a răspuns:

Am locuit in viena happy clima difera fata de a noastra, oamenii...trebuie sa stii germana ca sa te poti intelege cu ei laughing iar preturile sunt foarte ok happy depinde de ce bezirk vrei sa stai happy

| vipera12 a răspuns:

Oameni sunt prietenosi clima este buna si preturile sunt bune pentru cine isi permite

| bogdan98tl a răspuns:

Preturi, oameni si spitale senzationale!

| AbysWallker a răspuns:

Foarte foarte frumoasa! Eu merg cel mai des in Austria la schi.Preturile sunt destul de acesibile, iar oamenii foarte amabili. Daca vrei sa meri si sa iti iei haine... din astea du-te vara cam in iunie pentru ca atunci sunt reduceri si de 50-80%. Documenteazate mai mult de perioada de reduceri.

| Ali191 a răspuns:

Mersi mult, RamonaRamo ca ai postat aceasta intrebare. Voiam eu sa o postez, fiindca in iunie mama mea va vizita Austria(cu serviciul). Raspunsurile la intrebarea ta m-au ajutat mult. PA!