| anonim_4396 a întrebat:

Cum va-ti petrecut vacanta, in ce locuri ati fost, ce impresii v-a lasat?

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Am fost la tara, am renovat casa lui bunica-meu, pe la ai mei, sa mai schimb peisajul de la bloc cu unul la casa, apoi intr-o campanie de educatie sexuala la mare, apa calda, nisipul fin, am stat cam mult la soare si mi-am prajit picioarele. Acum ma mananca, e posibil sa imi cada?sad Si saptamana viitoare plec prin tara, sa vizitez cateva orasele.

| AvalohAlyn a răspuns:

M-am plimbat prin oras, am mers prin parcuri, m-am relaxat, am ascultat muzica, am vizitat manastiri...am mers la mare...cam atat.Acum astept sa inceapa scoalalaughing

| ViVi a răspuns:

Eu acasa si la tara laughing
da deee mama a cumparat mobila si cica nu mai aveam bani
dar anul vitor marea ma asteapta laughing
dar tu ai fost undeva?

| crisS a răspuns:

Am fost in Grecia in Corfu happy a fost foarte fain superb apoi am fost la noi la Costinesti ( a lot of fun ) dar in rest ( ma refer la conditiile de cazare si restul ) tot asa a ramas... happy

| Mitss a răspuns:

Pey am fost la bunica, acasahee hee) si prin oras... m-am plictisit in vacanta aceastasad... nu am mers la mare prntru ca a trebui sa imi redecorez camera si astept acum sa plec la munte... sper ca voi ajunge toamna astahee hee

| Georgiana2905 a răspuns:

Toata vacanta mi-am petrecut-o in Spania la parinti. M-am simtit foarte bine, la fel ca in fiecare an. Am vizitat o mare parte din Spania, am facut poze, mi-am facut o multime de prieteni.
Spania... Un loc in care simti ca esti libera ca nu depinzi de nimeni. In Romania e salbaticie si un grad mare de needucatie.

| zuzumic a răspuns:

Acasa cu prietenul meu... in spania la parinti mei ( "meam facut rost" de cunostinte noi) si cam atat