| Tadotakii a întrebat:

Dacă ai fi singur pe o insula îndepărtata! În mijlocul oceanului. Ce ai lua cu tine? [ Exemple: Hrana, Apa, Cosmetice, Haine, Unelte,...]. Răspuns obligatoriu!

Cine scrie primul ce-l mai ciudat O. o lucru are fundoiiii xD`.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezervative laughing Asta in cazul in care ar fi si iubi :X

Daca as fi singura, mi-as lua lotiunea de plaja si ochelarii de soare.

20 răspunsuri:
| dragoselu94 a răspuns:

Doar un caiet

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Cosmetice

| ADEITeam a răspuns:

Probabil o poza cu colegii mei ca sa am pe cine acuza de ce mi s-a intamplat... oricum nu stiu sa innot asa ca nu ma pot intoarce.

| AnonimBig a răspuns:

As lua cu mine iubitullaughingsi totusi daca nu as putea:as lua portofelul lui tatahee hee

| daydreamer a răspuns:

Eu mi-as lua o biblioteca big grin de compania cartilor nu ma plictisesc niciodata.

| sabilopod a răspuns:

Te-as lua pe tine si te-as invata sa scrii ortografic. n-am o chestie neaparat cu tine, ci cu toti care nu stiu sa scrie corect si cei care scriu ' in loc de - cand ar trebui sa scrie -. etc.

| Alocispeptunoi a răspuns:

2 femei 2 ciorapi 3 chiloti si multa bere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai thinking Eu as lua un obiect care sa se poata transforma in toate lucrurile pe care le doresc[ex:harna, apa, un cort,.] Si mas simti foarte bine XD

| eu_8219 a răspuns:

Oglinda, prosop, cana, un catel de plus, o umbrela,machiaj, feon, placa, si pat

| Tadotakii explică:

Am uitat sa mentionez! Unul singur!

| Alice_8630 a răspuns:

Buna happy
Aapa nu as lua cu mine tongue pentru ca as consuma din ocean thinking!
Hrana!laughing
Tu big grin?

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Mi-as lua o barca ca altfel ma inecam apa si hrana.

Si cred ca ar fi de ajuns ca hainele le aveam pe mine,

Pa, pa

| dalia_7907 a răspuns:

Lotiune de plaja, o poza cu familia, si ochelarii de soare laughing

| MeGustaaa a răspuns:

Hartia igienica calculatorul tv

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Cosmetice, ca daca trece vreun vapor,sa nu ma ia pe nepregatite,naiba daca sunt urata poate nu ma ia inapoi acasa pe vapor!laughinglaughingrolling on the floordar as lua si niste haine ca doar nu ma imbrac in sutien din nuci de cocos si fusta din frunze!(asta pe o insula calduroasa),insa pe o insula in mijlocul oceanului Artic,costumul de baie ar fi nelipsit, ca stiu ca pinguinii nu stiu sa zboare, dar la ce corp am o sa inebuneasca si o sa zboare cu mine pana acasa!rolling on the floor funda?

| tladybeauty a răspuns:

Telefonul! De ce? Simplu! Pentru ca as zice tuturor prietenilor sa vina dupa mine si pana ar ajunge as comanda o pizza, o prajitura si un suc Fanta. Fundita te rog!

| iKatherin a răspuns:

Kamikaze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-mi iau cu mine toata casa deci fiecare lucru e important, ori ne mutam ori nu ne mai mutam.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Mp3 player-ul big grin

| Sun life a răspuns:

Telefonu`laughing macar sa vorbesc la telefon ca asa nu ma plictisesc. fac si niste pozeelaughinglove struck.