| VibeTrix a întrebat:

Dacă ai merge într-o insulă pustie, ce-ai lua cu tine? Doar un singur obiect.

24 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Desi nu e obiect as lua un supermarket.

| LoveSleep a răspuns:

Lampa lui Aladin.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Crema de soare.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

In primul rand, nu as merge "intr-o insulă", eu as merge pe o insula.
Nu știu... Ciocolată? Pufuleți? Ba nu, telefonul ca sa pot sa comand de pe net tot ce vreau!

| VibeTrix explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Daca n-ai wireless? laughing Lol, oamenii mai greșesc...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru VibeTrix):

Cum să n-am? Creste wi-fi în copaci.
Atunci aș lua foarte multă ciocolată! Ba nu, o carte! Sau pufuleți? Nu pot să ma decid thinking

| VibeTrix explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

E da...rolling on the floor

| RxTx a răspuns:

Pe tine te-as lua cu minehappy
ca doar nu o sa alerg eu dupa maimute prin copac ca sa le prind sa le pun pe gratar
in afara de asta daca insula ar fi pustie poate ca as vrea sa ma iubesc si eu din cand in cand cu cineva ca sa fac copii
si cu cine as putea sa fac eu copii pe o insula pustie daca nu as lua o femeie cu mine
si ce rost ar avea viata de unul singur fara o femeie cu mine
asa ca te-as lua pe tine sa fii regina iar eu rege
daca tot e o insula intreaga doar a mea
inseamna ca ma pot auto proclama rege
asa ca tu vei fi regina
dar asta nu inseamna ca nu va trebui sa prinzi in continuare pesti ca sa mii faci la gratarbatting eyelashes
poate ca dupa ce o sa faci niste copii
o sa ii trimitem pe ei sa prinda pesti pentru noi
dar pana atunci eu sunt rege laughing

| VibeTrix explică (pentru RxTx):

.......numai la facut copii te gandesti?

| mont a răspuns:

Cred ca iphone-ul :p

| VibeTrix explică (pentru mont):

rolling on the floor))

| mont a răspuns (pentru VibeTrix):

Razi tu, insa cu el ma descurc mult mai usor in multe situatii, e de real ajutor in cazul meu.

| VibeTrix explică (pentru mont):

laughing Da, dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.,lampa lui Aladin.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol, scuze, acum ti-am citit răspunsul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Si eu l-am citit pe-al tau. Suntem chit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O arma incarcata cu un singur glont.Nu, nu m-am uitat prea mult la Pirates of Caribbean.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O palarie.

| Zatharra a răspuns:

Un cuțit. E multifuncționalwinking

| rocket1204 a răspuns:

Ar fi de vis sa ajung pe o insulina pustie, cu nisipul alb specific oceanului, cu plaja presarata cu palmieri si roci... Visez, visez. Mi-as lua ceva de taia, o maceta ca sa pot sa imi confectionez un adapost, sa ma pot apara in caz de pericol, sa cioplesc din lemn ceva unelte cu care eventual sa pescuiesc.

| SorinaSuciu a răspuns:

As lua o pusca sau ceva din familia armelor laughing)

| Constantin_Sergiu_1981 a răspuns:

Sunt de deja pe o insula astept sa ramana pustie