| chipangelic a întrebat:

Daca ar fi sa mergeti intr-o vacanta de vara intr-o tara straina unde ati merge si ce ati vizita?

Răspuns Câştigător
| andrei112 a răspuns:

As merge in Spania. Am mai fost odata si a fost absolut incredibil. Barcelona e un oras extraordinar. Poti vizita Sagrada Familia, cea mai impresionanta constructie pe care am vazut-o vreodata, Acvariul este foarte bine facut, poti merge in tuneluri pe sub apa, ca si cum ai fi pe fundul oceanului. Sunt foarte multe de vazut si mai spun odata, Barcelona este un oras incredibil.

43 răspunsuri:
| AndyBAndy a răspuns:

Italia si as vizita coloseumul.

| Demoiselle a răspuns:

Franta Franta Franta - oricare oras din Franta

| Cristian1994 a răspuns:

Daca as pleca in vacanta m-as duce in germania.Acolo as vizita toate muzeele.si tot ce merita vazut acolo.Va multumesc!

| pirij a răspuns:

Eu as merge in cea mai ieftina tara la munte sau la mare sa uintro zona in care sa fiu doar eu cu mine si laptopul meu si sa ma relaxez, sa fac ce imi place

| impossible a răspuns:

Franta:X, germania, marea britanie

| minnieee a răspuns:

Austria; x si as vizita ce mi-a mai ramas de vizitat.

| anamaria15 a răspuns:

Franta

| FluGg a răspuns:

Intr-o tara exotica, undeva prin caraibe sau bahamas, jamaica ETCdar si Insulele Spanieiam auzit ca e frumos oricum locul exotic e visul meu...sa stau intr-o cabana langa plaja...

| Danny_8046 a răspuns:

Grecia`.

| assasincreed080 a răspuns:

As merge in spania, sunt multe de vizitat dar mai ales vreau sa ma plimb prin toate orasele din spania, anul trecut am mers in 5 orase din spania.

| batman_7876 a răspuns:

New york, wtc :d

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Eu as merge in Italia chiar daca am mai fost dar nu am stat mult timp.as vizita colosseum,palatul imperial, vatican, columna lui traian etc.sunt multe locatii si frumoase.

| badgirl6869 a răspuns:

Iuiii
Eu as merge in Spania si as vizita Coasta de Azur

| Zoet a răspuns:

Observ ca majoritatea raspunsurilor sunt tari care se afla in Europa.

Eu as merge in Japonia, mai exact in Tokyo. Mi-ar placea si in Norvegia sau Finlanda, acolo este iarna adevarata.

| blackangel96 a răspuns:

Eu as merge in egipt(chiar daca egiptul e in razboi) pentru ca sunt muuulte de vazut si pe mine personal ma fascineaza piramidele faraonii etc...batting eyelashes

| moniii5 a răspuns:

In hawaii X:X:X:X:X e foarte sooooper scolo sau in las vegas sau in lua angeles sau in canada

| NYK_8312 a răspuns:

Grecia.Acropoli

| Corneliu_6985 a răspuns:

Italia... este un parca de distractzii "Mirabilandia" platesti la intrare 28 de euro. sh 2 zile intri gratis. si la orice (carusel) te-ai duce este gratis. fiindca plata intra in acei 28 de euro.www.mirabilandia.it

| mariaa05 a răspuns:

Franta in paris, china sau japonia. Preferabil japonaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LONDRA am mai fost si m-as intoarce oricand. Orasul ala ma fascineaza. Si ITALIA as vizita...Venetia, Roma.

| Puff_2173 a răspuns:

Londra love struck

| Sk8kOsMyN a răspuns:

S.u.a
smug.mai precis in New York.

| Ssshadow a răspuns:

Romania laughing
Sincer eu as vrea sa merg peste tot in special Parisul (Franta) l-as vizita.

| Cory_1336 a răspuns:

In GRECIA SA-mi vizitez rudele

| 03aprilie a răspuns:

Franta-Dysnelend Paris

| ViseInCulori a răspuns:

In Egipt...as vizita piramidele, sfinxulhappy

| Michelle_5585 a răspuns:

New Yorkhappy
As avea ce vizita acololaughing

| Georgi_6230 a răspuns:

Canada(Cascada Niagara); Franta(Paris); Anglia(Innsburk)

| Iubiţica95 a răspuns:

Mexic as vizita orice numai sa ma aflu acolo

| Daniella a răspuns:

Eu m-as duce in Egypt si as vizita toate piramidele, valea mortilor, templele si alte monumente incredibile!