| chipangelic a întrebat:

Daca ar fi sa mergeti intr-o vacanta de vara intr-o tara straina unde ati merge si ce ati vizita?

Răspuns Câştigător
| andrei112 a răspuns:

As merge in Spania. Am mai fost odata si a fost absolut incredibil. Barcelona e un oras extraordinar. Poti vizita Sagrada Familia, cea mai impresionanta constructie pe care am vazut-o vreodata, Acvariul este foarte bine facut, poti merge in tuneluri pe sub apa, ca si cum ai fi pe fundul oceanului. Sunt foarte multe de vazut si mai spun odata, Barcelona este un oras incredibil.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mexic Mexic Mexic Mexic clar:X:X Ador Mexicul,culturile, traditiile, locurile si tot ce tine de el +ca imi plac actorii de acolo(Maite Perroni etc)cine stie? poate ii voi vedea vreodata pe acei actori iar in ce priveste Mexicul sper sa ma duc la vara acolo:X

| Eunice26 a răspuns:

EGIPT:X -->piramidele( e visul meu de cand eram micahappy )
RUSIAlove strucklove struck--> toate cladirile, imi place arhitectura in stilul rusesc la nebunie

| kEmLoLiTuTzA a răspuns:

In italia.venetia(as vrea sa merg in timpul carnavalului)

| AddaXD a răspuns:

Anglia... si as avea f multe de vizitat, toata Anglia daca se poate big grin

| imiplacesaajut a răspuns:

Italia-venetia,roma

franta-paris

anglia-londra

balgia-luxenburg

austraia-viena

bulagaria-nisipurile de aur

daca mai vrei spune-mi ca iti dau o gramadalaughing

| shtephie a răspuns:

Franta-Paris :X

| didixdsgregtrh a răspuns:

Spania,spania spania spania... orice oras din spania este extrem de extraordinara tara aialove struck o ador.

| deeapa a răspuns:

Frantabig grinisneyland,muzeul luvru(unde este Mona Lisa), catedrala Notre Dame, tunrnul Eifel etc ai ce vizita acolo iti zic eu

| moonlight2134 a răspuns:

Germania :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde,sa imi bag!(numai sa nu fie aici si sa fiu cu sora mea!)

| metalheart a răspuns:

Grecia, Turcia, India, S.U.A,(SAN DIEGO poate) dar cred ca as incepe cu tara mea pentru ca este un loc incredibil

| Xtianayo a răspuns:

Londra love struck

| AuroraHimilton a răspuns:

Antalya