| DaciaRomania a întrebat:

Mergeți la bunici la țară des in vacanta asta de vară? Va place?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Ar fi dragut sa auzim cat mai multe raspunsuri pozitive.Eu mergeam inainte, insa acum, din pacate, nu mai am la cine.Profitati cat puteti, bunicii (nici parintii) nu traiesc vesnic, desi asa ai crede cat esti copil.

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Toate vacantele copilariei mele mi-am petrecut-o la bunici!

| sammie a răspuns:

Nu pot să spun că chiar îmi place. Nu obișnuiesc să mă duc din simplul fapt că acolo sunt foarte mulți purici și sincer scap foarte greu de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunicii mei sunt decedați.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu aștept sa fie luni sa merg la muncă n-am bunici au crăpat.

| Ree07189 a răspuns:

Eu mergeam în vacanta de vara la bunici și da îmi Placea din păcate nu mai am bunici