| chipangelic a întrebat:

Daca ar fi sa mergeti intr-o vacanta de vara intr-o tara straina unde ati merge si ce ati vizita?

Răspuns Câştigător
| andrei112 a răspuns:

As merge in Spania. Am mai fost odata si a fost absolut incredibil. Barcelona e un oras extraordinar. Poti vizita Sagrada Familia, cea mai impresionanta constructie pe care am vazut-o vreodata, Acvariul este foarte bine facut, poti merge in tuneluri pe sub apa, ca si cum ai fi pe fundul oceanului. Sunt foarte multe de vazut si mai spun odata, Barcelona este un oras incredibil.

43 răspunsuri:
| mariaa05 a răspuns:

Franta in paris, china sau japonia. Preferabil japonaia

| assasincreed080 a răspuns:

As merge in spania, sunt multe de vizitat dar mai ales vreau sa ma plimb prin toate orasele din spania, anul trecut am mers in 5 orase din spania.

| 03aprilie a răspuns:

Franta-Dysnelend Paris

| AuroraHimilton a răspuns:

Antalya

| AndyBAndy a răspuns:

Italia si as vizita coloseumul.

| Eunice26 a răspuns:

EGIPT:X -->piramidele( e visul meu de cand eram micahappy )
RUSIAlove strucklove struck--> toate cladirile, imi place arhitectura in stilul rusesc la nebunie

| anamaria15 a răspuns:

Franta

| kEmLoLiTuTzA a răspuns:

In italia.venetia(as vrea sa merg in timpul carnavalului)

| Corneliu_6985 a răspuns:

Italia... este un parca de distractzii "Mirabilandia" platesti la intrare 28 de euro. sh 2 zile intri gratis. si la orice (carusel) te-ai duce este gratis. fiindca plata intra in acei 28 de euro.www.mirabilandia.it

| NYK_8312 a răspuns:

Grecia.Acropoli

| batman_7876 a răspuns:

New york, wtc :d

| Puff_2173 a răspuns:

Londra love struck

| Georgi_6230 a răspuns:

Canada(Cascada Niagara); Franta(Paris); Anglia(Innsburk)

| Xtianayo a răspuns:

Londra love struck