| Laviiiiii a întrebat:

Daca ar fi sa mergeti intr-o vacanta la mare, ce ati alege : Turcia sau Grecia? Argumentati happy

5 răspunsuri:
| wyla a răspuns:

Eu as alege,, Turcia,,

| 拉维尼亚 a răspuns:

As merge in Turcia, statiunile de acolo imi par mai cunoscute decat cele din Grecia. Iar in Grecia situatia nu s-a imbunatatit mai deloc asa ca as prefera acolo. Si apropo si pe mine ma cheama Lavinia

| Carlene a răspuns:

Prefer Grecia.
Este o tara cu peisaje superbe. Imi place cultura si este incarcata cu istorie. Au tzatzici. laughing

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Prefel Turcia

De ce? Because acolo sunt niste hoteluri/ statiuni mult mai cunoscute mancare buna baclavale... all inclusive ( si in Grecica este dar este mai auster)
In Grecia as merge pe continent daca NU ar trebui sa aleg

| Pisicutaaaa a răspuns:

Grecia love struck