| Robert7186 a întrebat:

Hei. Voi ce ati alege dintre Grecia, Turcia si Austria? De ce?

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Am mers pe rând în fiecare dintre ele. Tot aşa te sfătuiesc şi pe tine să faci. Sunt culturi diferite care merită văzute.

| Robert7186 explică (pentru Arthur):

Stiu, dar as vrea pentru anul acesta sa vad unda din ele big grin

| Arthur a răspuns (pentru Robert7186):

Vara aceasta îţi recomand şi eu Turcia. Grecii au probleme iar în Austria e mai frumos iarna după mine.

| euuuy a răspuns:

Eu ti.as recomanada sa mergi in Turcia pentru ca acolo poti sa mergi si undeva la plaja daca asta alegi si sa te bronzezi sau sa faci baie.In Austria sunt multe lucruri minunate de vizitat dar avand in vedere ca e vara as prefera undeva la mare.

| Robert7186 explică:

Si ca locatie mai exacta, unde este mai frumos? Cred ca in Antalya sau Ankara

| Corinnààà a răspuns:

Greciaaa

| 342 a răspuns:

In Turcia trebuie sa ai mare grija unde mergi si la ce hotel.Asa am facut si eu.Pot sa zic ca in statiune acolo nu erau magazine, doar 2 maxim 3. Cele mai multe magazine le avea hotelul, la iesire.Erau vreo 4 ..Nu aveam unde sa ne plimbam, doar in pustiu si langa 1-2 terase vai de ele.Ca sa ma plimb prin centru, sa vad lume etc trebuia sa ma duc cu masina in cealalta statiune, care era la cativa km departare...

| rusel a răspuns:

Turcia ca acolo e mai Frumos!
:X