| MeAndMe1000 a întrebat:

Voi ce ati alege, scoala sau vacanta? Argumentati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!
Gandeste-te putin!
In zilele noastre nu faci nimic in viata fara scoala, vei fi un nimeni, chiar daca ti se pare oribil mersul acolo.
Dar nici nu poti sa inveti incontinuu fara o pauza, o vacantahappy
deci eu le aleg pe amandoua :p

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua.
Gandeste-te si tu putin : nu faci nimic fara scoala in viata, cat de oribila ti se pare ea. Dar nici nu poti sa mergi la scoala incontinuu fara sa mai iei cate o pauza, o vacanta.
:p

| Cecex3 a răspuns:

Scoala.
Dar problema este urmatoarea: In vacanta vreau la scoala, iar in timpul anului, vreau vara :]]

| malinasulall a răspuns:

As alege scoala pentru. a fi un om intelectual cu un loc de muca bun si pentru. a nu fi un om rau