| AneMarie94 a întrebat:

Pentru o vacanta in Turcia ati alege sa mergeti cu masina personala sau cu avionul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masina personala este mai indicata, din toate punctele de vedere!
Nu ai foarte mult de condus, si platesti doar benzina, mai ales cand vrei sa calatoresti sis a vezi imprejurimile, sa nu tot dai bani pe la taxiuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde pana unde. Daca pleci din Bucuresti pana la Istanbul nu e mult de mers cu masina. Daca trebuie sa ajungi de la Orade pana in Antalia e alta treaba

| mihai69 a răspuns:

Aș alege... Grecia!