| croissant a întrebat:

Daca as calatori in Instanbul cu masina imi mai trebuie pasaport? P.S nu acum

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Da, Turcia nu este in UE, asadar ai nevoie de pasaport.Si din cate stiu daca esti tu soferul, actele masinii trebuie sa fie pe numele tau sau macar proprietarul sa fie si el in masina ca sa nu ai nici un fel de problema.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deoarece nu face parte din UE, trebuie sa ai pasaport valabil.

| Andreeush a răspuns:

Evident că îți trebuie pașaport, mai ales că nu aparține de UE.