| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati merge intr-o vacanta undeva, in ce conditii ati vrea sa traiti?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Cat mai departe de civilizatie...restul nu conteaza...relaxarea si distractia vin de la sine...

7 răspunsuri:
| Diva a răspuns:

As vrea sa fiu intr-un loc in care sa am parte de liniste

| LuS[z] a răspuns:

Pe malul oceanului...intr-o vila "modesta"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In conditii civilizate, pline de curatenie, pace si liniste, intre prieteni adevarati

| pisoias_1138 a răspuns:

As vrea sa fie mereu soare si unde sunt si multi baieti draguti

cristian
| cristian a răspuns:

As vrea undeva cat mai izolat de preocuparile zilnice si unde sa nu am nici o grija si nici o obligatie.

| cely a răspuns:

SA AM O LOCUINTA CURATA, APA CALDA, PEISAJ FRUMOS, SA NU CUNOSC PE NIMENI CA SA MAPOT ODIHNI. FARA MOFTURI, FARA PRETENTII

lolita
| lolita a răspuns:

Mi-ar placea sa am servitori la tot pasul happy (pot sa visez, nu?)