| B3b3lusha_4233 a întrebat:

as vrea sa merg si eu undeva in vacanta, dar vreau undeva la apa, aici in tara, dar nu stiu unde. La felix si la mare am fost, nu prea as mai vrea acolo.
Altundeva stiti unde as putea merge?big grin

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Orsova sau Herculane. Ai acolo Dunarea, plus o priveliste care-ti taie rasuflarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ila aqua parca in deva, Brasov sau fagaras.eu am fost si eszte foarete fain.te poti uita pe net happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Aqua Park in Floresti, la Figa sau poti sa mergi sa inoti la Tarnita (este racoritor, relaxant si frumos mai ales in perioada asta)

| zuzualina a răspuns:

La Figa chiar merita

| Cristina64 a răspuns:

La Gioagiu Bai..in apropiere de Hunedoara...dar depinde si unde sta tuwinkingkiss

| B3b3lusha_4233 explică (pentru Cristina64):

Stau in Hunedoaralaughing

| Cristina64 a răspuns (pentru B3b3lusha_4233):

laughing))))rolling on the floor)))...Ce faza laughing))

| angy1980 a răspuns:

In Delta Dunarii, faci excursii cu barca inoti si daca vrei poti sa si pescuiesti