| iricool1996 a întrebat:

Daca ati putea sa mergeti oriunde in vacanta, fara limitari de buget, unde v-ati duce? Cel mai frumos loc primeste fundita, iar restul primesc voturi!

Răspuns Câştigător
| Ryuk751 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa merg la Petra.e un loc extraordinar.

13 răspunsuri:
| Bobo15 a răspuns:

In mod clar m-as duce la Las Vegas.

| Sweete a răspuns:

Mas duce intr-un loc in care sa ma simt ca in paradis si care sa ma faca sa uit de tot si toate.

| Azalea a răspuns:

San Tropez, Marseille, funda?

| JustInCase_1628 a răspuns:

Bora Bora

| Maddalinapunct a răspuns:

Hawaii:X

| iEmonel a răspuns:

La cimitir sa imi vizitez familia.

| Mhjua a răspuns:

Eu cred ca as alege Tokyo sau New Yorkbig grin

| TeChişÎnFreză a răspuns:

L.A! Ar fi fascinant sa ai posibilitatea sa intalnesti vedete la orice pas.

| ToxicGirl a răspuns:

Grecia,Japonia,la maria bariera de corali, Franta-Paris, Turcia.

| lina16 a răspuns:

EU am fost pe insula Mauritius si pot sati propun un loc extraordinar, diferite animale la mare si de broaste testoase care au un metru si mai mult, un loc nemaipomenit!

| dcamy99 a răspuns:

Dubai,la cel mai luxos hotel din lume.Acolo e paradisul.

| holeron a răspuns:

Aruba, una dintre fostele colonii olandeze in sudul Mari Caraibelor nu departe de coasta Venezuelei...