| Sofia08 a întrebat:

am si eu o intrebare: 10 lei sunt multi sau putini? cel care da cel mai amuzant raspuns primeste funda,restul primesc voturi!

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Maria Tomescu, din satul mehedinţean Malarişca, femeia care are pensie 1 leu, deci 10 lei ii ia in 10 luni

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cand ai bani fara numar, 10 lei nu inseamna nimic! dar cand esti la limita 10 lei e o comoara in mana tastraight facestraight facedeci doar tu poti afla cat valoreaza.

| AlinaaAli a răspuns:

Pentru unii, 10 lei inseamna foarte mult, pentru unii, 10 lei nu sunt bani!

| Drunkk a răspuns:

10 LEII? te da afara din casaa!

| nyko06 a răspuns:

Buna e ceva decat deloc sunt banii si aceea happy.

| negru30 a răspuns:

Mult - mai da din ei inapoi - sa nu te calce hotii

| allllexaaaa a răspuns:

Cand ai bani 10 lei sunt putini, dar cand nu ai multi bani si nu iti permiti orice, atunci si 5 lei conteaza

| Tanase_Laurentiu_1996 a răspuns:

Daca ii primesc, sunt putini, daca ii dau sunt multi

| Sofia08 explică (pentru Tanase_Laurentiu_1996):

Mm da, asa as zice si eu.big grin

| Tanase_Laurentiu_1996 a răspuns (pentru Sofia08):

Asa se da peste cap cursul valutar intre mine si tata big grin