| AlexAntonescu a întrebat:

Daca cineva v-ar oferi sansa sa mergeti oriunde pe pamant care ar fi locul ales?

Răspuns Câştigător
| ana_8023 a răspuns:

Statele Unite, New York. tu?

16 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Cel mai frumos este in grecia, venetia, paris si Italia in Napoli la etna si la muzeu happy astea le-am vizitat eu si le recomand tuturor

| Rytero a răspuns:

Oriunde in afara de Romania... poate in Londra. nu stiu trebuie sa ma gandesc:-p

| Vizitiul a răspuns:

As merge sub pamant.

| Andya a răspuns:

Pai...Bora-Bora
Franta
Italia
Spania
America
Cascada victoria
Cascada niagara
Canada

| alin4096 a răspuns:

Congo!

| bfvhjcv a răspuns:

New york
:X:X

| Danyyyyy a răspuns:

Pentru inceput as merge intr-o tara unde traditiile si obiceiuile sunt mult mai diferite fata de noi.As vrea sa cunosc ceva nou.Cred ca as merge prima data la Polul Nord. Locuri indepartate si cat mai extravagante daca as putea spune asa

| BadBoyCristy a răspuns:

Dubai, Tokio, Antalia (www.miracleotel.com vorbesc serios, te poti duce, eu am fost si e ieftin si mortal) si statiuni din astea exotice

| alexdarkstar a răspuns:

In adancul inimiihappy

| rares12345 a răspuns:

Eu unu as merge in germania

Răspuns utilizator avertizat
| 34588773 a răspuns:

Mi-as dori sa vizitez padurile africane

| HappySadness a răspuns:

Noua Zeelanda sau pe niste insule foarte izolate happy si in Groenlanda

| Adry05 a răspuns:

Ar fi greu de alesthinking as vrea sa vad multe tari, insa momentan sunt foarte interesata si astrasa de civilizatia chineza si japonezahappy, as vrea sa vad cum arata orasele lor, sa-i aud vorbind fluent chineza sau japoneza, sa le studiez modul de viata. Insa as vrea sa merg si in Parishee hee desi China sau Japonia m-ar interesa mai mult:d. Tu unde ai vrea?happy

| Dey_9165 a răspuns:

Inca o data pe plaja din Bermuda, cu nisip roz si o apa de un albastru cum nu iti poti imagina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Israel haifa ai si munte ai si mare telaviv ierusalim.