| aaaa12345 a întrebat:

Daca vi s-ar oferi sansa sa mergeti in Laponia acasa la Mos Craciun a-ti accepta?

Răspuns Câştigător
| shtephie a răspuns:

Da, sigur ca da! As trai experiente unice! Sa ma plimb cu sania trasa de Rudolph :X

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normal.Am auzit ca e tinerel si singurelsmug

April
| April a răspuns:

Nu; fiindca realitatea mi-ar darama visul.Asa,asteptand aici, imi pot usor imagina ca el si poate veni.Nu cercetez, fiindca s-ar putea sa nu mai cred...si as fi mai saraca in vise!

| Psihiatra a răspuns:

Nu. E frig acolo, plus ca nu se compara cu castelul lui Zana Maseluta laughing

| Dmonik a răspuns:

Mirunica, as pleca pe jos acum!

| aaaa12345 explică:

Pe gratis da

| Mariinaa a răspuns:

Buna!
Mai @pawool nu strica visele fetei!
Eu nu m-as duce, sa vina el la mine ca nu am stat cuminte tot anul numai ca sa ma duc acolo sa-mi inghete picioarelehee hee
pa, pa
Sa fii cuminte smug

| Onutzyk a răspuns:

NU... nici nu exista mos craciun... si oricum nu m`as duce acolo ca mi-ar ingheta nasul

Sh s scrie "ati" nu "a-ti"...Gramatica asta thinking

| DanielJackson a răspuns:

Da binenteles!

| pawool a răspuns:

Ba nu exista mos craciun de asta nu as accepta ca miar ingheta degetele laughing