| Cruz_Daniel_1997 a întrebat:

Daca ma cazez la hotel si parasesc camera cateva minute/ore, sunt nevoit sa las cheia la receptie sau o pot lua cu mine?

Răspuns Câştigător
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

O poti lua cu tine sau sa o lasi la receptie, cum doresti, dar vezi ca si cei de la hotel o sa aiba cheie si ai posibil sa mai vina cineva sa faca curat, deci iti recomand sa iei armele si drogurile cu tine( desigur glumesc). Mult Succes!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

De fiecare data cand m-am cazat la hotel, cheia de acces se returna la finalul perioadei de cazare. Acest lucru tine de fiecare locatie in parte, de aceea e bine sa intrebi despre proceduri atunci cand te cazezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In general nu, putine hoteluri au asemenea politici stricte

| Adry05 a răspuns:

Nu conteaza, poti sa faci cum te simti tu mai bine, ori s-o iei cu tine ori s-o lasi la receptie.