| Dominicc a întrebat:

Daca sa zicem ma cazez la o pensiune sau la un hotel si platesc pentru o camera de o persoana. Si in timpul zilei sa zicem mai vine o amica pe la mine si sta cu mine in camera pana spre seara. Ar fi vreo problema? sau trebuie sa iau camera cu pat dublu? ca sunt 2 persoane

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Teoretic ar trebui sa nu fie nici o problema. In timpul zilei poti sa ai cati musafiri vrei! Cazarea este "pe noapte". Dar se pare ca vrei sa pacalesti gazda! Si cauti argumente pentru cand vei fi prins in fapt!

Răspuns utilizator avertizat
| Mefisto23 a răspuns:

Eheee. dar daca dormi cu prietenahee hee?

| oBanană a răspuns:

Salut!
Ei bine... e o problema: daca ai platit pentru o camera de o persoana, inseamna ca "incape" doar o persoana. Daca vine prietena ta trebuie sa iei camera cu pat dublu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noaptea n-ai nicio sansa s-o tii cu tine in camera. Iar daca vrei sa mergi la mare nu prea ai de ce sa stai ziua in camera si noaptea pe plaja.Luati-va un cort sau o camera la o pensiune ( e max 1 milion pe noapte ) si gata.

| onofrei89 a răspuns:

laughing Nu, nu e nici o problema, pot veni cate persoane vrei tu, nu trebuie sa platesti nimicwinking.