| l132698 a întrebat:

Dacă nu am baga la cală pot să trec la aeroport cu joc X Box? Il pun la electronice.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-l baga la cala automat, acum este problema ta daca il pui in bagajul mare care merge la cala, sau il imachetezi si-l pui separat, dar oricum ar fi, nu poate fii luat in avion la bagaj de mana, pentru ca este interzis asa ceva.
Daca il pui separat, platesti taxe si transport, care nu sunt chiar mici. Daca il pui in valiza ta, care merge la cala, nu te costa nimic, doar sa nu depasesti kilogramele care sunt scrise pe bilet.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| l132698 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc