| username6636 a întrebat:

Daca vreau sa merg la mare cu trenul, unde e mai bine sa cobor, la Mangalia sau Constanta? Dupa iau un microbuz pana in Eforie sau Mamaia.

6 răspunsuri:
| Regeleali a răspuns:

La Constanta, de prefera la neptun nu e aglomerat la eforie e aglomerat. Funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eforia si mai ales Mamaia sunt mult mai aproate de Constanta decat de Mangalia

| MotanAndrei a răspuns:

Constanta

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mamaia e practic tot Constanta iar Eforie e ceva mai jos de Constanta. Mangalia e departe.

| mihai69 a răspuns:

Dacă vrei să ajungi la Mamaia, e musai să cobori în Constanța. Pentru Eforie, cobori chiar în localitate, ce rost are să te complici ȘI cu microbuz, dacă tot trece trenul pe-acolo?!?

| TheAce a răspuns:

Daca vrei sa mergi la Mamaia atunci trebuie sa te dai jos la Constanta, in conditiile in care Mamaia e in partea opusa. De acolo poti lua microbus sau maxi taxi. Daca vrei sa mergi la Eforie Nord atunci poti sa te dai jos direct la Eforie Nord. a 4a statie dupa Constanta.