supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

De ce aplaudă unii după ce aterizează avionul?

16 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ca-i multumesc lui Dumnezeu ca au ajuns cu bine rolling on the floor.

| vclaudiu7 a răspuns:

Aplauda pilotul pentru ca au ajuns cu bine happy.

| SilentRain a răspuns:

De frica

| Catrice a răspuns:

Ca n-au ajuns într-un șanț.

| YuliaNNN a răspuns (pentru Catrice):

Ca nu au mers cu avionul pe sub apa. laughing

| MValentin a răspuns:

Sincer? De idioti rolling on the floor))

| Simpatic a răspuns (pentru YuliaNNN):

Eu stiam ca avionul care merge pe sub apa se numeste submarin

| baru a răspuns:

Atat pentru pilot, cat si pentru ei.

| Osneros a răspuns:

Ca-s idioti de respira pe gura.

| YuliaNNN a răspuns (pentru Simpatic):

crying

| antimulte a răspuns:

De apreciere gresita, aplauda un om ca si-a facut datoria, adica pilotul sau pilotii. Daca e sa mergi pe ideea asta, trebuie sa aplaude calatorii cu autobuzul in fiecare statie, NU?

| dragodana a răspuns:

Salut!
Se aplauda drept multumire pilotilor ca au ajuns cu bine.

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru dragodana):

De ce sa le mulțumești? Nu pentru asta ii plătești? Ar trebui sa aplaudam și când mergem la magazin, că își fac treabă doamnele și ne dau restul.

| dragodana a răspuns (pentru supadeceapa):

Salut!
Da,dar pentru cate ore tine zborul viata ta este in mainile pilotilor.
Daca nu vrei sa mai calatoresti vreodata cu avionul uita-te pe National Geographic la "Dezastre in aer" ca sa vezi cat de multe erori de piloraj(erori umane) sunt.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ca au ajuns cu bine la destinatie. Daca te uiti pe National Geographic ai sa vezi ca sunt documentarele acelea cu avioane care s-au prabusit in timpul zborului.