| Geolgau a întrebat:

Plec pe 1martie cu avionul. si vreau sa va intreb daca la aterizare se mai aplauda?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Da, eu am fost cu avionul si se aplauda, asta insemnand "multumim pilotului".

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

La mine in clasa s-o aplaudat cand profesorul si-o scos cocoselul la vederelove struck

| NoChanceForUs a răspuns:

Se aplaudă când aterizezi? No ***? Ce să mai mulțumești dude, oricum ai plătit biletul de avion.Asta e ca la noi,la români, după ce că medicul primește salariu, tu îi mai dai și-o curcă.

| Veme a răspuns:

Pai depinde. Daca inainte de aterizare intra avionul in vrie, stewardesele isi smulg parul din cap, oamenii urla si zboara prin avion precum niste saci de cartofi, pilotul intervine plangand si anunta momentul prabusirii in 15 minute, da voie sa deschideti telefoanele mobile sa trimiteti SMS-uri cu testamentele voastre si apoi reuseste totusi sa aterizeze in siguranta, fara aripi, fara coada si fara roti atunci se mai aplauda. Altfel nu. Bine, poate-am exagerat putin, dar in situatii de genul asta.

| MrAngelus a răspuns:

Dar de ce intrebi daca se mai aplauda? Nu se aplauda decat la aterizare. Imi aduc bine aminte

| MrAngelus a răspuns:

Pe 22 iunie 2011 parca. Nici sa multumim nu mai stim happy, romanii. Ce puteai sa faci, doar te-ai fi facut de ras daca ai fi fost singuru de acolo care sa aplaude

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faci ce a zis ala de i-ai dat funda, ca ne faci de rusine! Numa' in tarile lumii a treia se mai aplauda, uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Poti sa faci si o sceneta daca vrei si tot tu sa aplauzi. Stai in banca ta. Lasa pe altii sa se maimutareasca.

| AnggelikiMessinianBlood a răspuns:

In august 2011 cand am plecat din baneasa catre kalamata, grecia unde locuiesc au fost turbulente foarte mari.au coborat mastile cu oxigen toti plangeau.dar am avut o aterizare perfecta.toti aplaudau si le multumeau pilotilor

| Geolgau explică:

Pai in februarie anul trecut nimeni nu a aplaudatstraight face tu cand ai fost?

| Geolgau explică:

Multumesc!:*