| Pustiu_5416 a întrebat:

Maine (Marti - 10-07-2012) merg cu avionul in SPANIA-VALENCIA decoleaza la ora 23:00 si aterizeaza la ora 01:30 cei care ati mai calatorit cu avionul dati-mi si mie niste sfaturi ceva happy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mananci ultima masa cu vreo 2-3 ore inainte sa pleci si sa nu fie ceva copios. Dar o sa fii in regula, sa speram ca nu va prinde vreo furtuna sau ceva.

2 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

Ia-ti niste medicamente si ceva pentru urechi, pe mine ma dor ingrozitor pe avion.

| Warw723 a răspuns:

Sa nu gandesti ca zbori incearca sa te gandesti la ceva frumos ce te linisteste