| tony98 a întrebat:

De maine voi pleca in Ungaria la Szeged(stau la Craiova) voi merge de joi pana la Timisoara(voi dormi in seara aceea acolo) iar vineri dimineata voi pleca spre szeged.Am auzit ca vor fi ninsori in urmatoarele zile.Credeti ca va fi dificil sa ajung?

3 răspunsuri:
| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Da asa s-ar zice ca vineri ar ninge in Timisoara da is sanse de 75% sa nu ninga happy in rest nu stiu

| tzintar a răspuns:

Depinde cu ce pleci. Indiferent de situatie, e mai bine sa fii prevazator. Adica, haine, alimente, bani, si altele in functie de ce mijloc de transport alegi. Oricum, se pare ca n-o sa fie ninsori la fel de rele ca cele anterioare.

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Nu daca ai cauciucur de iarna si putin nisip in popagaj