| FaaMan a întrebat:

Care e cel mai scurt Traseu pana la CONSTANTA... Pleca maine dimineata la mare si vreau sa ajung repede! DETALIAT VA ROG... Doar cunoscatori!

Răspuns Câştigător
| rvdogaru a răspuns:

Traseu scurt...pai in 3 ore si 15 minute ajungi cu autobuzul happy ma rog, de la autogara..costa 30 lei daca ai carnet de student si e chiar foarte tarewinking cu masina faci vreo 5 ore. daca pleci din Bucuresti.dar daca nu ai precizat straight face nu am cum sa te ajut

| pisikutzza22 a răspuns (pentru rvdogaru):

5 ore cu masina? dar ce masina ai? caruta?

| rvdogaru a răspuns (pentru pisikutzza22):

Cand e aglomerat..ca pana iesi din Bucuresti sunt 2 orewinking..masina..tu ai intrebat. jaguar x-type

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si vrei sa ghicim de unde pleci. nu toata lumea e mentalista ca gogu.