| Bica_Madalina_1993 a întrebat:

Dragii mei, ma tot gandesc cum sa petrec pastele. Toti prietenii mei sunt ocupati, iar eu si prietenul meu inca nu ne-am hotarat ce sa facem. Ne-ar placea sa ne plimbam pe undeva in natura, profitand de vremea calda care se anunta. Voi ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Am dat acelasi raspuns la o intrebare recenta. Baile Herculane daca nu e prea departe de voi. Sunt destule distractii In statiune, puteti merge la piscine, puteti sa va plimbati in localitate, aerul e curat iar vremea in sud-estul tarii e mai buna acum decat in rest. Daca vreti sa urcati pe munte, sunt trasee de la usor la mediu cu peisaje spectaculoase imediat langa statiune.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Depinde unde stai și cât de departe sunteți dispuși să mergeți, dar și cu ce mijloc de transport (pe jos, bicicletă etc.)