| mitzuthebest a întrebat:

Duminica viitoare voi pleca In Luton si ma intrebamdaca pot sa-mi i-au leptopul cu mine pur si simpu sau trebuie sa fac ceva pentru asta?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca-l poti lua, nu trebuie sa faci nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic

| mihai69 a răspuns:

Evident că nu trebuie să faci nimic.
Dar trebuie să ții cont de faptul că dacă vrei să-l iei cu tine în cabină (pe lângă bagajul de mână), va trebui să-l prezinți la controlul de securitate într-o tăviță separată de restul mărunțișurilor tale, cu capacul ridicat. De asemenea, cei de la controlul de securitate ar putea să te roage să-l pornești; așadar, ai grijă când pornești la drum să ai ceva energie în baterie, sau să ai la îndemână încărcătorul.

| alexandrualind a răspuns:

Cu cea mai mare siguranta.