| anonim_4396 a întrebat:

In vacanto voi pleca in Italia si as vrea sa iau leptopul cu mine ca s apot tine legatura cu prietenii mei, ce trebuie sa iau ca sa pot avea acces la internet acolo.
eu nu ma pot conecta la wireless cu leptopul cred ca ii trebuie un program sau ceva ca nu imi merge fara modem. am avut un stic de internet d ela digi si nu mergea internetul,

3 răspunsuri:
| dasdsad a răspuns:

Cumparati un stick de internet de la Orange/Vodafone sau cine mai are.

| PwNZ a răspuns:

Iti merge cu stick-ul doar ca trebuie configurat

| Pricajan_Radu_1994 a răspuns:

Pai cand mergi in Italia iti cumperi de acolo un stik internet cu o cartela si o incarci cu 15 e si ai net de la italieni e cel mai simplu.costa in jur la 60, 70 euro in lei circa 250 300 lei.dar in locul tau faceam wifi de la laptop si acolo cautam retea fara parola si aveam net gratis.parerea mea stickul daca il cumperi din Romania cu cartela Orange sau Vodafone nu o sa mearga in Italia si nici unde pentru ca ai nevoie de o cartela de la iatlieni ex wind, tim, Vodafone vezi tu acolo cand ajungi.