| alinaaa22 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa am internet mereu? Ca sa imi pot plimba leptopul cu mine si sa am internet. Fundaaa! :*

Răspuns Câştigător
| Cocki a răspuns:

Cumpara-ti de la un centru de ex: Vodafon o cheie pentru internet. O sa ai un numar limitat de ore, in care poti intre pe internetwinking. Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna ca să ai internet mereu și oriunde vrei tu, și la viteză bună i ati stikul de la rcs rds, sora mea si cumnatul au stickul de la rds și sînt multumiti am fost anul trecut la munte și la mare, și ei aveau laptopuile cu ei, și aveau stik și semnal la internet. Funda?

| deeadragutza2 a răspuns:

Daca vrei sa ai internet mereu ar trebui sa ai un modem ca sa poti sa iei laptopul unde vrei