| EdmondDantes a întrebat:

Edinburgh-Dublin-Amsterdam-Brussels-London

Raspuns numai de la cei care au fost si cunosc, vreau raspuns numai pentru destinatiile astea, restul Europei am fost.

Unde e mai frumos(ai ce vedea, civilizatie, mancare, preturi)etc

Răspuns Câştigător
| Amy_3389 a răspuns:

Salut am mers peste tot unde ai zis tu si peste tot e interesant, frumos oameni cum se cade etc dar ca sa fiu sincera mie mi se pare ca in London e cel mai frumos, multa istorie interesanta, niste oameni cum se cade, mancarea este excelenta numai nu te opri la fast-food ca pui 2 kilograme foarte repede dar daca te duci in moluri trebuie sa ai bani cum se cade cel putin cand am fost eu asa a fost dar acum nustu incearca doar reducerile...cam atat iti pot spune acum e alegerea ta.