| bigrobt a întrebat:

Este vama intre Olanda si Germania? dar intre Germania si Elvetia?
nu reusesc sa gasesc pe internet informatii de genu asta

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intre Olanda si Germania nu este, ambele tari sunt in UE, intre Germania si Elvetia este, Elvetia nu este in UE.

3 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Nu exisata vama intre Germania si Olanda iar intre Germania si Elvetia este.

| Petronela a răspuns:

Nu sunt vame intre aceste tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca e mai ales u doar trebuie sa arati buletinul cand treci pe acolo si sa tii engleza poate iti adreseaza o intrebare mai complexa si nu intelegiwinking