| bruneta_9895 a întrebat:

Eu locuiesc in calarasi... voi unde locuiti? ast fost in calarasi.va place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Calarasi.

25 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Bucuresti sa traiestitongue

| Bucatarul.com a răspuns:

Si te dai mare? vezi ca http://www.bucatarul.com iti ofera retete culinare de pe meleagurile tale...

P. S. Ploiesti, sa traiesti!

| thehope a răspuns:

Hai sa stric eu lista cu "sa traiesti"hee hee si iti zic ca sunt din Buhusi, jud Bacau in cazul in care nu ai auzit de el. happy

| Leea1234 a răspuns:

Spania...si "da" am fost in calarasi... e frumos dar sarac...in locuri de munca...am o matusa care sta acolo...si mereu se plange ca nu are de munca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaaiii ce bruneta blonda, de calarasi.eu sunt brunet carunt. deee gaaaalaaaati. n-am fost in calarasi.doar la calarase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt din Piteşti şi tot aici vreau să trăiesc.
Nu am ajuns chiar în oraş, prin apropiere.
Pa, pa.

| papushikroz a răspuns:

Sunt din Timisoara.Si nu am fost in Calarasi.

| Puppet a răspuns:

Pitesti:dlove struck
prin Calarasi n-am ajunshee hee))

| gabytza1994bm a răspuns:

Eu sunt din Baia Maretongue
nu am ajuns in calarasi dar mi-ar placea sa-l vadbig grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Sunt din bucuresti big grin sa continuii lista laughing) - Sa traiesti
... dar pot spune cu draga inima ca jumate din viata mi-a petrecut-o in calarasi :X :X de acolo sunt parintii mamei mele...am verii acolo, fratele meu este insurat acolo tongue, prietenii ft ft multi...:X :X ...siiii...big grin am terminat liceul (cl. a - XIa si a -XII a ) in "chimie" -"Banulescu" :X:X :X... iubesc la nebunie acest oras :X :X ...este mic intr-adevar.si mai "sarac"... dar are bogatiile lui tongue :X ...aaa...si big grin vreau sa cumpar un ap in zona "orizont" sau "5 calarasi" happy. multi pupici pentru "calarasi" :X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucurestihappy. Am trecut prin Calarasi cand ma ducea la mare. Sincer? Nu mi se pare `ceva`.

| daii a răspuns:

Brasovlove struck. Am fost prin Calarasi cand eram mai mica. dar nu mai stiu cum estethinking Mi-ar placea sa mai merghappy

by daiiwinking

| Rosalie_9695 a răspuns:

Eu sunt din Oltenita jud. Calarasi si am fost prin Clarasi la olimiade si concursuri. E un oras dragut si destul de curat dar nu ma atrage in mod deosebit big grin

| xibalba a răspuns:

Sunt din pitesti, nu am ajuns prin calarasi.

| Gregory a răspuns:

Buna! Eu sunt din Fetesti (destul de aproape de tine). Nu am fost pana acum in Calarasi, dar am auzit ca este un oras frumos happy

| Raiden a răspuns:

Braila.big grin
Am fost in calarasi, ba chiar am locuit acolo aprox. 1 saptamana laughing, mi-a parut frumos mai ales ca era bâlci. big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu locuiesc in Barlad dar am fost in Calarasi de multe ori, am o cumnata si o nepoata acolo, imi place orasul.

| alex555 a răspuns:

Pai ca sa zic sincer nu am fost prin calarasi.de locuit locuiesc si eu prin Breaza-Prahova.

daniela
| daniela a răspuns:

Eu locuiesc in bucuresti si da 4 ani consecutiv am fost in timpul facultatii la jegalia in practica agricola iar smbata mergeam in Calarasi ca sa ne distram un pic si sa inchiriem o camera de hotel sa facem baie.

| M.madallina a răspuns:

Sunt din bucuresti si imi place aici!

| kitty_2130 a răspuns:

Hey. Sunt din Constanta. Nu am ajuns prin Calarasi. big grin

| Iustina17 a răspuns:

Eu sunt din Onesti jud Bacau si nu am fost in Calarasi

| naty_3185 a răspuns:

Eu sunt din gradistea jud giurgiu! aproape de bucuresti, si aici mi-as dori sa raman!

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Tot in Calarasi; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din calarasi comuna manastirea si ma duc mereu la calarasi
Sa sti ca este foarte frumos in calarasi