| Corina_ciortea a întrebat:

Exista o modalitate prin care sa pot verifica in timp real statusul curselor aeriene, intarzierile?

Răspuns Câştigător
| Luciana_pop a răspuns:

Incearca sa intri pe www.flightstats.com. Ei aveau un astfel de serviciu dar nu stiu cat este de bine pus la punct pentru Romania.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aterizari-Decolari in timp real pot fi urmarite (exemplu pentru aeroportul Otopeni) http://www.otp-airport.ro/index.php SAU (aeroportul Timisoara) http://aerotim.ro/index.php?item=plecari Navigare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aeroporturile au afisate pe site-uri aceste detalii dar nu toate. De exemplu, Baneasa nu are si daca ii suni la telefon nu stiu decat care este ora la care ar trebui sa aterizeze dupa orar nu si ora reala la care vor ajunge cursele. Mai poti intra pe site-urile companiilor, unele au aceste informatii puse.

| victoria_minea a răspuns:

Multe din site-urile aeroporturilor occidentale au actualizari foarte bune ale tabelelor lor pe internet si poti vedea de pe acestea daca un avion are sau nu intarziere.