| Just4Joker075 a întrebat:

peste cat timp se schimbă statusul de JUNIOR?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa mai dai 72 de raspunsuri.Iti spun si cum afli. Daca vrei.

| Just4Joker075 explică (pentru darrio2007):

Zii, cum aflu?

| darrio2007 a răspuns (pentru Just4Joker075):

Acum mai ai nevoie de 69 de raspunsuri. Pozitioneaza sageata de la mouse pe bara orizontala din dreapta pozei tale de la profil. Fara sa dai click.

| dannyel86 a răspuns:

"Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " (regulament TPU)

| Just4Joker075 explică:

Va multumesc pentru informati, va doresc o zi frumoasa in continuare