| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Exista vreun hotel in sighisoara in perioada 23-25 iulie in care sa fie o camera dubla libera funda la cel care are dreptate... app si ce hotel ca sa-l caut pa net pret pana la 200lei plsz?

3 răspunsuri:
| Blue_2910 a răspuns:

Pana sa ti se raspunda la intrebare ai putea sa cauti pe net hotelurile din Sighisoara si sa suni sa intrebi de camera libera, altfel poate ti-o ia altcineva inainte.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa dai o cautare pe internet cu "Hoteluri Sighisoara" si o sa afli numere de telefon si poti comanda camera. Succes si numai bine!

| cmm a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/......soara.html - intra aici si o sa gasesti pensiuni ok, la hoteluri, zero camere, dar mergi pe pensiuni
Pensiunea Andrea Maria din Sighisoara este ok, camera dublă ca baie e 80 lei/noapte-Telefon: 0746579340 0745326977 (Moldovan Ioan)
Adresa: Sighisoara, Str. Str. D. Cantemir nr. 31