| strumfytza a întrebat:

Cum pot sa strang 200lei adica 2 milioane pana pe 29 iulie?

11 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Poate gasesti un sponsor. Dar pentru ce iti trebuie sa pleci in vacanta? daca ai motive bine intemeiate poti apela ula un parton de magazin ceva sau firma ceva si te rezolva suma nu e fff mare. dar timpul e scurt

| Ana_6561 a răspuns:

Poti sa devi reprezentant avon. pe langa bani mai is si alte premii. daca vrei sa iti dau mai multe detalii intra pe avon016190.

| TrustMe a răspuns:

Iti vinzi un rinichi. happy.

| valy a răspuns:

Poti sa imprumuti, rude, prieteni.sa vinzi un telefon. un cd player ceva de care nu mai ai nevoie.sa te cersesti la parinti de cate 50 de lei in fiecare zi.alta solutie nu mai amwinking

| Cineva! a răspuns:

-->Poate gasesti ceva aici: http://www.konkurs.ro/concursuri/Bani-5.html
-->Poti vinde haine pe care nu le mai porti la un second.(sau orice altceva ce nu`ti mai foloseste)Daca sa te uiti pe: htp://ww.okazii.ro
-->Iti ajuti parintii sau vecinii la deiverse lucruri(eu de obici primesc bani pentru asta:)))

| CARMENCITA a răspuns:

Pe okazii.ro se plateste comision.Vinzi ceva, iti iei un job.Pe net cam greu sa vinzi.Eu nu am reusit ca nu gasesc un site cu multi vizitatori.Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| laurika890 a răspuns:

Pai poti sa vinzi limonada, inghetata, etc la colt de stradahappy poti sa iti iei un job de vara pentru scurt timp(acum depinde cati ani ai), sa mai vinzi din lucrurile care nu iti trebuie(o varianta este sa organizezi o mica licitatie, daca vrei, cu prietenii sau pur si simplu sa te duci in targ sau la coltul strazii) sau poti sa lucrezi, de exemplu sa faci curat, sa faci cumparaturi pentru familie, vecini, prieteni pentru o suma de bani(nu foarte mare pentru ca atunci nu cred ca vor mai accepta ei). Si asa, usor, usor, vei face rost de banii de care iti trebuie.
Sper ca te'am ajutathappy Succes
Fundabatting eyelashes

| strumfytza explică:

Stau la tara...

| warfare a răspuns:

Cati bani ai acum? ca sa stiu ce sa spun

| Lokitaloka a răspuns:

Daca tot spui ca locuiesti la tara acum vara e sezonul corcoduseleor daca ai corcodusi si poti sa ii aduni si sa astepti o saptamana pana fierb.Poti sa faci si la cazan daca ai lemne si rabdare din belsug.Sper ca te-am putut ajuta. Daca mai ai alte intrebari lasa-mi un mesaj. Byyyy