| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun zbor direct din Bucuresti pana in Tunisia?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Da toate cearterele sunt directe intra pe orice site al unei agentii de turism si o sa gasesti asa ceva

| andexcelent a răspuns:

Iti recomand sa apelezi la agentie de turism. Zboruri regulate mai rar spre Tunisia.De obicei se efectueaza in program charter si pe parcursul verii.Vacanta placuta

| white_2190 a răspuns:

Da...intra aici si vezi http://www.bilete-de-avion.iturism.ro/bilete_avion_Tunisia.html.drum bun si distractie placuta in caz de pleci intr-o vacanta!

| adygaju a răspuns:

Si pe paravion si acolo afli

| veronica_1994 a răspuns:

Cu siguranta. Cursa directa Bucuresti - Monastir ~ 3 ore de zbor.Am calatorit cu compania NouvelAir. trebuie sa mergi in Tunisia merita toti banii!