| Girly97 a întrebat:

Fiti sinceri va rog. As vrea sa stiu cat ar dura un zbor Bucuresti - Halifax. Va multumesc. happy O sa merg sa vizitez o prietena.

Răspuns Câştigător
| carla2010 a răspuns:

Depinde unde faci escala si cu ce companie zbori. Oricum, fara 2 escale nu cred ca scapi: http://www.traveldesk.ro/......utare.html

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde unde faci escala. istambul? frankfurt? Londra?

probabil dureaza undeva la 12-16 ore cu tot cu escala

| Girly97 explică (pentru suntserios):

Nu pot sa astept atat de mult... O sa ma plictisesc in avion atatea ore... In plus, va fi si primul meu zbor

| suntserios a răspuns (pentru Girly97):

De fapt revin, cauta si tu pe un site cu bilete de avion gen

https://www.vola.ro/......-2014/ad/1

dureaza si pana la 33 ore pentru ca trebuie sa schimbi 3 avioane, nu cred ca exista zbor direct din europa catre halifax. Cel mai lung zbor e catre SUA de vreo 10 ore. Apoi ai escale si de jumatete de zi

| Alicezzz a răspuns (pentru Girly97):

O sa dureze pana la 16 ore, nu ai de ce sa te plictisesti pentru ca compania de zbor cu siguranta o sa aiba grija la un asa zbor lung sa ofere confort. Daca te plictisesti ai tableta, laptop te uiti la un film, te odihnesti.O sa ai escala deci... timpul sa o treaca repede. Daca nu poti astepta atat atunci... nu te duci! Oricum calatorie placuta happy

| Girly97 explică (pentru Alicezzz):

Mersi! happy